Kronika

24
Cze
2022
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Państwowego i wystąpieniem Dyrektora Szkoły.
Pan Dyrektor krótko podsumował mijający rok szkolny, podziękował wszystkim zaangażowanym w funkcjonowanie i pomoc szkole. Po krótkim podsumowaniu roku Pan Dyrektor z Panią Marią Arkusz wręczyli nagrody uczniom z klas I –III C6, następnie wszystkim uczniom którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Z rąk Pana Dyrektora świadectwa oraz upominki odebrali również uczniowie kończący szkołę. Po części oficjalnej odbył się Koncert Dyplomantów.

Pan Dyrektor, dziękując uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za całoroczną pracę życzył, aby nadchodzące wakacje były spokojne, udane i pełne niezapomnianych wrażeń.


05
Cze
2022
Koncert z okazji Dnia Matki

W niedzielę 5 czerwca 2022 r.  Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowała koncert z okazji Dnia Matki w Bazylice Matki Bożej Anielskiej oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koncert dedykowany był wszystkim matkom.

Koncert zgromadził liczną publiczność. Na zakończenie koncertu Dyrektor szkoły podziękował wszystkim za obecność,
a szczególnie za życzliwość i gościnę Ojcu Gracjanowi Kubicy – Gwardianowi i Kustoszowi Sanktuarium oraz Ojcu Tarsycjuszowi Bukowskiemu – rzecznikowi prasowemu Sanktuarium i opiekunowi chóru za pomoc w organizacji koncertu.