Kronika

01
Lut
2017
Zwycięstwo Zuzanny Zajdy w I Konkursie Saksofonowym "Za kotarą"

W dniu 27.01.2017r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Sułkowicach odbył się I Konkurs Saksofonowy "Za kotarą".

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas saksofonu z różnych zakątków Polski. Zmagania konkursowe oceniało Jury złożone z nauczycieli szkół muzycznych I i II stopnia.

Naszą Szkołę reprezentowała Zuzanna Zajda z klasy saksofonu Pana mgr Tomasza Skiby. Zuzia zdobyła           I miejsce w swojej kategorii oraz Grand Prix Konkursu. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia.

Serdeczne gratulacje!


01
Lut
2017
"I Katowicki Meeting Saksofonowy"

W dniach 23-24.01.2017r. na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach odbył się "I Katowicki Meeting Saksofonowy". Podczas Meetingu odbyły się warsztaty z prof. Conservatoire a Rayonnement Regional de Versailles - Vincent David.

W warsztatach brali udział uczniowie Uczniowie Naszej Szkoły z klasy Pana mgr Tomasza Skiby: Zuzanna Zajda oraz Wiktor Porzycki.

Zuzia została także zaproszona przez Organizatorów do wzięcia udziału w "Estradzie Młodych", która odbyła się podczas drugiego dnia Meetingu. Na Koncercie zagrali wybrani uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia z całej Polski. Zuzia wykonała "Arię" - Eugenne Bozza. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia.