Aktualności

30
Sie
2019
Spotkania z nauczycielami

mgr Elwira Dąbrowska – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 36 – spotkanie z rodzicami uczniów klas I c6, II c6, III c6

mgr Justyna Woszczak – 4.09.2019 r. (środa) o godz. 16:00 w sali nr 37 – spotkanie z rodzicami uczniów klas IV c6, V c6, VI c6; o godz. 17:00 – spotkanie z rodzicami uczniów klas I c4, II c4, III c4, IV c4

 

dr Błażej Kociuban – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 38

mgr Aleksandra Sadowska – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 32

lic. Martyna Ciesielska-Holovenko – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 31

lic. Sara Ślemp – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16:15 w sali nr 33

lic. Maciej Krupski – 2.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:30 w sali nr 37

 

mgr Justyna Dawidowicz – 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 15:30 w sali nr 41

mgr Paweł Iwan – 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali nr 33

mgr Dagmara Książek-Lisicka – 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w sali nr 40

mgr Larisa Osowska – 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w sali nr 32

mgr Łukasz Witczak - 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 17:00 w sali nr 31

mgr Maria Arkusz - 3.09.2019 r. (wtorek) o godz. 18:30 w sali nr 36

 

mgr Elżbieta Jopek – 4.09.2019 r. (środa) o godz. 15:30 w sali nr 41

mgr Tomasz Skiba – 4.09.2019 r. (środa) o godz. 18:00 w sali nr 32

 

mgr Rafał Baranowicz – 5.09.2019 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali nr 33

mgr Daria Iwańska – 5.09.2019 r. (czwartek) o godz. 16:30 w sali nr 32

 

mgr Elżbieta Stawarska – 6.09.2019 r. (piątek) o godz. 16:00 w sali nr 33

 

mgr Magdalena Lewandowska-Kadłuczka – 9.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali nr 37

mgr Żanetta Ostrowska – 9.09.2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali nr 41


27
Sie
2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


22
Sie
2019
Przydział uczniów w roku szkolnym 2019/2020

mgr Maria Arkusz  – fortepian

kl. I C6

Martyna Surma                  

kl. II C6

Maja Radoń                   

kl. IV C6

Weronika Malina               

Milena Moskała               

kl. V C6

Maja Mamcarczyk             

kl. VI C6

Wojciech Wąsik                 

kl. I C4

Mikołaj Moskała                

kl. II C4

Dawid Drzyzga                  

Karol Zawora                     

mgr Rafał Baranowicz – gitara

kl. II C6

Zuzanna Ryłko                

Pola Ryłko                  

kl. III C6

Wiktor Moskwa                      

Aleksandra Surma            

kl. V C6

Jakub Bednarz                    

kl. VI C6

Nikola Kita                         

Kamila Łabędź                   

kl. I C4

Natalia Kucharska             

kl. II C4

Kamila Dzidek                   

Martyna Opyrchał             

Oliwia Flaka                   

lic. Martyna Ciesielska-Holovenko - gitara

kl. I C6

Alicja Chorąży                    

Radosław Kruk                  

Daniel Michalski               

kl. V C6

Wiktoria Górny                  

Julia Maciaś                        

kl. VI C6

Antonia Stradomska          

kl. I C4

Wiktoria Lenik                  

Beata Łuczak

mgr Justyna Dawidowicz – gitara

 kl. I C6

Martyna Porębska              

Eryk Światłoń                   

kl. III C6

Oliwia Godawa                  

Aleksandra Guzdek                      

kl. VI C6

Maria Bucka                       

kl. III C4

Patrycja Bogdał                  

Kinga Kowalczyk              

Natalia Mazur       

mgr Paweł Iwan - akordeon

kl. I C6

Hubert Porębski                

kl. II C6

Jan Łuszczkiewicz            

kl. III C6

Kornelia Mazuga              

kl. I C4

Eryk Lenik                          

Karol Nowak                                  

kl. IV C4

Patrycja Mlost                    

Mateusz Ochman               

mgr Daria Iwańska - fortepian

 kl. I C6

Magdalena Gonet             

kl. III C6

Milena Kaszycka               

kl. IV C6

Adrianna Filek                   

Klara Wolak                       

kl. V C6

Jagoda Godawa                  

Mateusz Korzeniowski     

Zuzanna Łukasiak             

Anna Ofiarowicz                

kl. I C4

Nadia Maczyta                   

mgr Elżbieta Jopek – wiolonczela

kl. IV C6

Zuzanna Dryndos              

Filip Wicher                       

kl. I C4

Marianna Stankiewicz       

kl. IV C4

Karolina Kosek                  

dr Błażej Kociuban – skrzypce

kl. I C6

Nikodem Dec                     

Alicja Kosek                       

kl. II C6

Nadia Wicher                   

kl. III C6

Krzysztof Czarniak            

Patrycja Kopka                   

kl. IV C6

Nadia Pióro                        

kl. V C6

Melania Gaura                   

Franciszek Wolak             

kl. VI C6

Marta Gębala                      

Maria Pindel                                  

Agata Serwin                      

kl. I C4

Natalia Worytko                

kl. II C4

Zuzanna Szczyrbak           

kl. III C4

Magdalena Szostek       

mgr Dagmara Książek – Lisicka – wiolonczela

kl. I C6

Kornelia Kozieł                                       

kl. II C6

Anna Ramęda                    

kl. III C6

Katarzyna Pasternak         

Olga Wojnarowska            

kl. V C6

Magdalena Małecka                      

kl. I C4

Aleksandra Rojek              

kl. II C4

Gabriela Dyjach                 

kl. III C4

Otylia Wojnarowska        

lic. Maciej Krupski – gitara

kl. II C6

Filipiak Emilia                   

Frajkowski Karol               

Gałkowska Daria               

Mamcarczyk Lena              

Wąsik Michał                     

kl. II C4

Tyrpowicz Magdalena      

Zwierz Martyna                 

mgr Larisa Osowska – fortepian

kl. I C6

Amadeusz Żołnierek       

Tymoteusz Żołnierek        

kl. II C6

Szymon Pomietło                          

kl. III C6

Helena Nogieć                   

kl. V C6

Maja Kołacz                        

kl. VI C6

Aleksandra Głowacz         

Emilia Surma                      

Nikola Zacharska              

mgr Aleksandra Sadowska – fortepian

kl. IV C4

Patryk Gronkowski           

mgr Joanna Tabaczek-Socha - flet

kl. I C6

Maria Lorusso                    

kl. II C6

Julia Mosiądz                     

kl. III C6

Anna Wądolny                   

kl. VI C6

Emilia Knapek                   

kl. I C4

Matylda Jaskowska           

Beata Wójcik                       

kl. II C4

Julia Janik                             

kl. III C4

Weronika Klimowska       

mgr Tomasz Skiba – saksofon

kl. I C6

Karol Czermak                   

Filip Kluska                      

kl. III C6

Milena Ryszawa                

kl. II C4

Magdalena Żmuda            

kl. III C4

Franciszek Turaj                

kl. IV C4

Anna Kucharczyk              

Paulina Pitoń                                 

mgr Elżbieta Stawarska – skrzypce

kl. III C6

Martyna Kurowska           

Wiktoria Kurowska                      

kl. IV C6

Karolina Gibas                   

Roksana Porębska             

kl. VI C6

Filip Worwa                                                                                                            

kl. III C4

Przemysław Mazur                                                                                       

kl. IV C4

Jakub Szlachetka                

lic. Sara Ślemp - klarnet

kl. I C4

Magda Chwała                   

Kacper Gaczorek                

kl. II C4

Julia Kubas                         

Katarzyna Dzidek              

kl. II C6

Aleksander Pacułt             

mgr Łukasz Witczak - trąbka

kl. II C6

Piotr Kręcigłowa                

Igor Widlarz                       

kl. I C4

Amelia Grządziel               

Leon Jaskowski                  

kl. IV C4

Michał Turaj                       

Fortepian dodatkowy:

mgr Magdalena Lewandowska – Kadłuczka – fortepian dodatkowy

kl. III C4

Patrycja Bogdał

Weronika Klimowska

Kinga Kowalczyk

Natalia Mazur

Przemysław Mazur

kl. V C6

Jakub Bednarz

kl. IV C4

Anna Kucharczyk

Patrycja Mlost

Mateusz Ochman

Paulina Pitoń

Jakub Szlachetka

Michał Turaj

kl. VI C6

Kamila Łabędź

Maria Pindel

Antonia Stradomska

mgr Żanetta Ostrowska – fortepian dodatkowy

kl. III C4

Magdalena Szostek

Franciszek Turaj

Otylia Wojnarowska

kl. IV C4

Karolina Kosek

kl. V C6

Melania Gaura

Wiktoria Górny

Julia Maciaś

Magdalena Małecka

Franciszek Wolak

kl. VI C6

Maria Bucka

Marta Gębala

Nikola Kita

Emilia Knapek

Filip Worwa

Agata Serwin

Zajęcia teorii:

mgr Elwira Dąbrowska - kl. I C6, kl. II C6, kl. III C6

mgr Justyna Woszczak - kl. IV C6, kl. V C6, kl. VI C6, kl. I C4, kl. II C4, kl. III C4, kl. IV C4

Zajęcia chóru:

mgr Bogusław Ciapa - grupa I: kl. II C4, IV C6; grupa II: kl. III C4, IV C4, V C6, VI C6 (grupa II)