Aktualności

31
Sie
2017
Terminy spotkań z rodzicami

Spotkania z nauczycielami instrumentu:

mgr Joanna Fikas (nauczyciel teorii w klasach I-IV cyklu czteroletniego, IV-V cyklu sześcioletniego) - 4.09.2017 r. (poniedziałek) o godz: 15:00 w sali nr 39

mgr Elwira Dąbrowska (nauczyciel teorii w klasach I, II, III cyklu sześcioletniego) - 5.09.2017 r. o godz: 15:30 w sali nr 38

mgr Błażej Kociuban - 4.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 39

lic. Roksana Florczyk - 4.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 38

mgr Elżbieta Stawarska - 4.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 37

mgr Żanetta Ostrowska - 5.09.2017 r. (wtorek) o godz: 18:00 w sali nr 31

mgr Karol Sikora - 5.09.2017 r. o godz: 15:00 w sali nr 37

lic. Daria Iwańska - 5.09.2017 r. o godz: 15:00 w sali nr 30

mgr Joanna Tabaczek-Socha - 5.09.2017 r. o godz: 17:00 w sali nr 30

mgr Daniel Czosnek - 5.09.2017 r. o godz: 17:00 w sali nr 32

mgr Rafał Baranowicz - 5.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 32

mgr Dagmara Książek - Lisicka - 5.09.2017 r. o godz: 17:00 w sali nr 36

mgr Arkadiusz Polewaczyk - 6.09.2017 r. (środa) o godz: 15:00 w sali nr 37

mgr Elżbieta Jopek - 6.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 33

mgr Piotr Skwara - 6.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 31

mgr Paweł Iwan - 6.09.2017 r. o godz: 15:00 w sali nr 40

mgr Agnieszka Dajcz - 6.09.2017 r. o godz: 17:00 w sali nr 37

mgr Tomasz Skiba - 8.09.2017 r. (piątek) o godz: 16:30 w sali nr 36

mgr Magdalena Lewandowska - Kadłuczka - 11.09.2017 r. o godz: 16:00 w sali nr 29

 

Prosimy śledzić stronę - wkrótce zamieścimy plan zajęć teoretycznych.

 

 

 

 


24
Sie
2017
Przydział uczniów w roku szkolnym 2017/2018

mgr Agnieszka Dajcz - fortepian

  1. Helena Nogieć
  2. Weronika Malina
  3. Milena Moskała
  4. Maja Kołacz
  5. Maja Mamcarczyk
  6. Wojciech Wąsik
  7. Natalia Frajkowska
  8. Rozalia Pleti
  9. Natalia Zajda

mgr Rafał Baranowicz - gitara

  1. Aleksandra Guzdek
  2. Wiktor Moskwa
  3. Aleksandra Surma
  4. Martyna Moskała
  5. Maja Podlipni
  6. Nikola Kita
  7. Kamila Łabędź
  8. Dominika Kocot
  9. Piotr Musiał
  10. Nadia Wójtowicz

mgr Daniel Czosnek - gitara

  1. Kinga Kowalczyk
  2. Jakub Bednarz
  3. Mieszko Graczyk
  4. Wiktoria Maryon
  5. Aleksandra Kruk

lic. Roksana Florczyk - fortepian

  1. Milena Kaszycka
  2. Aleksandra Głowacz
  3. Antonina Kwiecień
  4. Emilia Surma
  5. Nikola Zacharska
  6. Michał Moskała
  7. Abigail Harrison
  8. Nikola Ptaszek

mgr Paweł Iwan - akordeon

  1. Kornelia Mazuga
  2. Natalia Ciepły
  3. Patrycja Mlost
  4. Mateusz Ochman
  5. Jakub Ochman

lic. Daria Iwańska - fortepian

  1. Adrianna Filek
  2. Klara Wolak
  3. Jagoda Godawa
  4. Mateusz Korzeniowski
  5. Zuzanna Łukasiak
  6. Anna Ofiarowicz
  7. Emilia Chmielarz
  8. Filip Jagosz
  9. Jan Łukasiak
  10. Alicja Turek

mgr Elżbieta Jopek - wiolonczela

  1.  Filip Wicher
  2. Zuzanna Dryndos
  3. Karolina Kosek

mgr Błażej Kociuban - skrzypce

  1. Patrycja Kopka
  2. Krzysztof Czarniak
  3. Nadia Pióro
  4. Melania Gaura
  5. Franciszek Wolak
  6. Marta Gębala
  7. Maria Pindel
  8. Antonia Stradomska
  9. Maja Gielas
  10. Izabela Malina
  11. Agata Serwin
  12. Patrycja Adamska
  13. Magdalena Szostek
  14. Wiktoria Spólnik
  15. Samuel Zaręba - Głód

mgr Dagmara Książek - Lisicka - wiolonczela

  1. Katarzyna Pasternak
  2. Magdalena Małecka
  3. Martyna Mirocha
  4. Otylia Wojnarowska
  5. Aleksandra Pindel

mgr Magdalena Lewandowska - Kadłuczka - fortepian dodatkowy

  1. Gabriela Pawlikowska
  2. Gabriela Studnicka
  3. Wiktoria Dębowska
  4. Wojciech Jasieniak
  5. Dominika Kocot
  6. Aleksandra Kruk
  7. Piotr Musiał
  8. Wojciech Ochman
  9. Aleksandra Pindel
  10. Wiktoria Spólnik
  11. Nadia Wójtowicz
  12. Zuzanna Zajda
  13. Samuel Zaręba - Głód

mgr Żanetta Ostrowska - fortepian dodatkowy

  1. Natalia Ciepły
  2. Maja Gielas
  3. Izabela Malina
  4. Agata Serwin
  5. Filip Worwa
  6. Mieszko Graczyk
  7. Karolina Kosek
  8. Wiktoria Kosik
  9. Krzysztof Kozik
  10. Wiktoria Maryon
  11. Jakub Ochman
  12. Wiktor Porzycki

mgr Konrad Pisera - trąbka

  1. Radosław Mazur
  2. Michał Turaj

mgr Arkadiusz Polewaczyk - gitara

  1. Mikołaj Pająk
  2. Wiktoria Górny
  3. Julia Maciaś
  4. Gabriela Pawlikowska
  5. Patrycja Bogdał
  6. Natalia Tyrpa
  7. Zuzanna Zborowska

mgr Aleksandra Sadowska - fortepian

  1. Patryk Gronkowski

mgr Karol Sikora - klarnet

  1. Karolina Łabędź
  2. Gabriela Studnicka
  3. Wiktoria Dębowska
  4. Wojciech Jasieniak

mgr Tomasz Skiba - saksofon

  1. Franciszek Graczyk
  2. Franciszek Turaj
  3. Anna Kucharczyk
  4. Paulina Pitoń
  5. Krzysztof Kozik
  6. Wiktor Porzycki
  7. Wojciech Ochman
  8. Zuzanna Zajda

mgr Piotr Skwara - gitara

  1. Oliwia Godawa
  2. Maria Bucka
  3. Natalia Mazur
  4. Justyna Oleś
  5. Aleksandra Waliczek

mgr Elżbieta Stwarska - skrzypce

  1. Amelia Kowalczyk
  2. Karolina Ochman
  3. Karolina Gibas
  4. Roksana Porębska
  5. Filip Worwa
  6. Maja Błachut
  7. Przemysław Mazur
  8. Jakub Szlachetka

mgr Joanna Tabaczek - Socha - flet

  1. Anna Wądolny
  2. Emilia Knapek
  3. Zofia Walaszek
  4. Weronika Klimowska
  5. Natalia Konicka
  6. Wiktoria Faber
  7. Wiktoria Kosik