Aktualności

30
Lis
2023
Wprowadzenie do Muzyki Współczesnej - warsztaty

Dnia 30 listopada 2023r. na Sali Widowiskowej odbyły się autorskie warsztaty pt.: "Wprowadzenie do Muzyki Współczesnej" prowadzone przez pana Janusza Kohuta, w których czynny udział brali uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły Muzycznej.

Pan Janusz Kohut to niezwykle uzdolniony kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, koncertuje w Polsce jak i za granicą, nagrał aż 18 płyt autorskich oraz został odznaczony medalem na 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

Na początku został uroczyście przywitany przez panią Sarę Ślemp, a podczas warsztatów przedstawił nam wiele zagadnień dotyczących muzyki. Zagrał na fortepianie piękne, piosenki i pieśni, a także swoją improwizację. Na zakończenie w skrócie przedstawił historię pt. "Wizyta Gościa", abyśmy poźniej zaprezentować ją przy pomocy instrumentu - fortepianu. Widownia była zdecydowanie zachwycona!

Jeszcze raz dziękujemy za możliwość udziału w tych ciekawych warsztatach i życzymy jeszcze więcej sukcesów.


24
Lis
2023
Audycja Muzyczna Instrumentów Smyczkowych

ŚWIĘTO KALWARYJSKICH SMYCZKÓW Dnia 24 listopada odbyła się audycja Sekcji Smyczkowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej, podczas której zaprezentowali się uczniowie z klas skrzypiec P.Błażeja Kociubana (koordynator sekcji smyczkowej) i P.Magdaleny Pytel, oraz z klas wiolonczeli P.Elżbiety Jopek oraz P.Dagmary Książek - Lisickiej.
Przy fortepianie młodym adeptom sztuki towarzyszyli P. Oleksiy Vorobets i P. Marian Michalski

Audycje sekcyjne to ważne wydarzenia dla każdego ucznia naszej szkoły. Wszystkim występującym gratulujemy udanych prezentacji oraz życzymy dalszych artystycznych sukcesów!
Rodzicom dziękujemy za liczne przybycie oraz zaangażowanie w rozwój i życie szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją :)


23
Lis
2023
Audycja Muzyczna Sekcji Gitary
Dnia 23.11.2023r. na Sali Widowiskowej CKSiT odbyła się Audycja Muzyczna Sekcji Gitary .
W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z klas Pani Pauliny Pacholskiej, Justyny Dawidowicz, Pana Macieja Krupskiego i Karola Macha, w sumie wystąpiło 25 uczniów. W programie można było usłyszeć utwory takich kompozytorów jak Mirosław Drożdżowski, Maria Linnemann, Tatiana Stachsk, Anton Diabelli, Mauro Giuliani czy Antonio Lauro. Wszyscy uczniowie zaprezentowali dobry i bardzo dobry poziom wykonawczy.
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom oraz nauczycielom i zapraszamy na kolejne występy!

22
Lis
2023
Audycja Muzyczna Fortepianu Głównego

Dnia 22 listopada 2023 roku odbyła się audycja sekcji fortepianu głównego. Wystąpiło łącznie 25 wykonawców, w tym kilkoro uczniów klas pierwszych, dla których był to debiut sceniczny.

Mogliśmy wysłuchać między innymi utworów: J. S. Bacha, W. A. Mozarta, L. van Beethovena, D. Kabalewskiego, A. Löschhorna, S. Hellera, F. Rybickiego.
Uczniów przygotowali: Pani Maria Arkusz – koordynator sekcji, Pani Daria Iwańska, Pani Larisa Osowska, Pan Marian Michalski, Pan Oleksiy Vorobets, Pan Piotr Zagórski.
Spotkanie zakończono wspólnym zdjęciem. 


21
Lis
2023
Audycja Muzyczna Instrumentów Dętych A

We wtorek 21 listopada w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów dętych z klasy klarnetu pani Sary Ślemp, klasy fletu pana Aleksandra Olszewskiego i klasy akordeonu pana Bogusława Zięby.
Uczniowie mogli zaprezentować przygotowane utwory rodzicom, którzy licznie przybyli na to muzyczne wydarzenie. W programie znalazły się tak utwory solowe jak i te z akompaniamentem. Przy pianinie towarzyszył uczniom pan Oleksiy Vorobets.
W audycji wzięli udział:
Karolina Żmuda - klarnet
Julia Czopek - klarnet
Kornelia Serwin - klarnet
Klaudia Burkot - klarnet
Aleksander Pacułt - klarnet
Gabriela Kluska - flet
Ewa Paleczna - flet
Klara Wolak - flet
Maja Płaczek - flet
Maria Lorusso - flet
Julia Mosiądz - flet
Oliwia Mirocha- akordeon
Oskar Walczak - akordeon
Filip Wątroba - akordeon
Hubert Porębski - akordeon
Jan Łuszczkiewicz- akordeon


Wszystkim koncertującym gratulujemy, a widowni dziękujemy za ciepłe przyjęcie i zapraszamy na kolejne koncerty naszej Szkoły!


20
Lis
2023
Audycja Muzyczna Instrumentów Dętych B

Dnia 20 listopada w poniedziałek o godz. 17.00 w naszej Szkole Muzycznej obyła się wspólna audycja muzyczna klas saksofonu, trąbki i sakshornu. Wystąpili uczniowie niemal wszystkich roczników uczący się na tych instrumentach zatem audycja obfitowała w liczbę wykonawców grających utwory o zróżnicowanym charakterze oraz poziomie trudności. Bardzo licznie przybyła także publiczność, złożona z rodziców i opiekunów uczniów, o co zadbali uczniowie i nauczyciele. Audycję poprowadził Pan Sławomir Pacholski, nauczyciel gry na sakshornie, z pomocą Pana Arkadiusza Barana, nauczyciela gry na saksofonie, a uczniom towarzyszył jako akompaniator Pan Marian Michalski. Uczniów klasy trąbki przygotował Pan Łukasz Mruczek. Poziom audycji był bardzo wysoki. Zapraszamy na kolejne występy i wydarzenia.


14
Lis
2023
Koncert Edukacyjny "Dźwięki słyszę, dźwięki maluję"

14 listopada uczniowie klas skrzypiec oraz wiolonczeli naszej Szkoły Muzycznej mieli zaszczyt wystąpić dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Niepublicznego Sióstr Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Koncert Edukacyjny pn." Dźwięki słyszę, dźwięki maluję" poprowadziła Dagmara Książek - Lisicka oraz Magdalena Pytel.
Ta niezwykła inicjatywa Dyrektora Szkoły Muzycznej Pana Bogusława Ciapy ma na celu przede wszystkim wszechstronny rozwój dzieci, a także rozbudzanie ich zamiłowania do muzyki oraz szeroko pojętej kultury. To z jakim zaangażowaniem dzieci podejmowały dyskusję z prowadzącymi oraz w jakim skupieniu słuchały wykonywanych utworów, świadczy o zapotrzebowaniu na tego typu działania. Jesteśmy przekonani, iż muzyka wykonywana na żywo jawi się dla młodych słuchaczy jako bardziej atrakcyjna. Wierzymy, że Koncerty Edukacyjne na stałe zapiszą się w kalendarzu kulturalnym naszych Przedszkolaków.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją:)

 


13
Lis
2023
Koncert z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

13 listopada w Sali Widowiskowej CKSiT W Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się uroczysty koncert naszej Szkoły Muzycznej
z okazji 105 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego
Podczas koncertu mogliśmy wysłuchać w wykonaniu naszych uczniów najpiękniejszych pieśni:
„ Rota”, „Ojczyzno ma”, „Rozkwitały pąki białych róż”, Piechota”, „Pałacyk Michla”,
oraz tańców polskich takich, jak: Mazurek, Oberek, Krakowiak, Kujawiak.

Za organizacje koncertu odpowiedzialna była sekcja instrumentów dętych.
Koncert prowadziła pani Sara Ślemp, zespołem dętym dyrygował pan Sławomir Pacholski, akompaniowali pan Oleksiy Vorobets i pan Marian Michalski.
Uczniów przygotowali nauczyciele naszej szkoły.


16
Paź
2023
Ślubowanie klas pierwszych 16.10.2023

16 października 2023 roku o godzinie 16:00 w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.   Po ślubowaniu nastąpiła część artystyczna. Na scenie zaprezentowała się klasa pierwsza cyklu czteroletniego przygotowana przez p. Damiana Błońskiego oraz klasa pierwsza cyklu sześcioletniego przygotowana przez p. Elwirę Dąbrowską. Po pierwszych w tej szkole występach pierwszoklasistów odbył się koncert uczniów, podczas którego udział wzięli instrumentaliści i chór. Całość poprowadził przewodniczący samorządu uczniowskiego – Jakub Bednarz.

 


04
Paź
2023
Warsztaty dla pianistów - przebieg

Dnia 4 października b.r. odbyły się w naszej szkole warsztaty prowadzone przez Michała i Sarę Szymanowskich dla pianistów i pedagogów. 

   Celem spotkania było głównie  przybliżenie twórczości Ignacego Jana Paderewskiego, praca z uczniami: -Jakubem Bednarzem, Magdaleną Gonet, Ryszardem Paździorko i Krzysztofem Czarniakiem na wybranych utworach, przygotowanych przez pedagogów: Marię Arkusz, Darię Iwańską, Larisę Osowską
oraz Piotra Zagórskiego. 
Pani Sara Szymanowska skierowała słowo do pedagogów na temat pracy z uczniami- ich motywacji, na temat stresu; pokazała kilka ważnych ćwiczeń oddechowych, wyciszających, rozluźniających. Po warsztatach wysłuchaliśmy pięknego koncertu w wykonaniu prowadzącego- Pana Michała Szymanowskiego. 
Usłyszeliśmy Mazurki i inne utwory Ignacego Jana Paderewskiego. 
 
 

04
Wrz
2023
Rozpoczęcie Roku Szkolnego

W poniedziałek 4 września 2023 r. o godz. 17:00 w sali widowiskowej CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej
rozpoczęliśmy uroczyście jedenasty nowy rok szkolny 2023/2024.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Państwowego.

Po przywitaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków szkoły Dyrektor odczytał list
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach artystycznych.

 

Uroczystość zaszczycił swoją obecnością zastępca przewodniczącego Komisja Spraw Bytowych, Oświaty, Kultury,
Sportu i Promocji Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Pan Łukasz Dragan który skierował do społeczności
szkolnej życzenia spokojnego i bezpiecznego roku szkolnego oraz udzielił wsparcia finansowego na potrzeby naszej szkoły.

Dalsza część wystąpienia dyrektora dotyczyła zmian prawa oświatowego i organizacji pracy szkoły w nadchodzącym roku szkolnym.

Podczas uroczystości wystąpił również Krzysztof Czarniak uczeń klasy fortepianu Pani Larisy Osowskiej.
Jako jeden z najbardziej uzdolnionych naszych uczniów jest laureatem wielu konkursów fortepianowych.
Dwukrotnie z rąk Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymał nagrodę za szczególne osiągnięcia
edukacyjne w Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. 
Wykonał  Friedricha Burgmullera Etiudę Op. 109 nr 13.

Na zakończenie Pan Dyrektor życzył wszystkim spokojnego roku szkolnego, sukcesów, wspaniałych występów
i koncertów oraz radości i satysfakcji czerpanej z muzyki.


23
Cze
2023
Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023 r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Państwowego i wystąpieniem Dyrektora Szkoły.
Pan Dyrektor krótko podsumował mijający rok szkolny, podziękował wszystkim zaangażowanym w funkcjonowanie i pomoc szkole. Po krótkim podsumowaniu roku Pan Dyrektor z Panią Marią Arkusz wręczyli nagrody uczniom z klas I –III C6, następnie wszystkim uczniom którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Z rąk Pana Dyrektora świadectwa oraz upominki odebrali również uczniowie kończący szkołę. Po części oficjalnej odbył się Koncert Dyplomantów.
Zostały również wręczone nagrody laureatom I Szkolnego Konkursu Etiud.

Pan Dyrektor, dziękując uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za całoroczną pracę życzył, aby nadchodzące wakacje były spokojne, udane i pełne niezapomnianych wrażeń.


02
Cze
2023
Gratulacje

Ogólnopolski Konkurs Gitarowy "Gitara nad Dunajcem" 

Uczennica Karolina Gawron z klasy gitary Pani Pauliny Pietruszy zajęła III miejsce

 


18
Maj
2023
Audycje muzyczne

18 maja 2023 roku w Sali widowiskowej CKSiT odbyły się dwa koncerty rekrutacyjne dla dzieci przygotowane przez uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koncerty promowały naukę gry na instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, gitara, flet, klarnet, trąbka, saksofon i sakshorn.
Dzieci przedszkolne i młodzież szkolna oprócz wysłuchanego koncertu mogły też zobaczyć, jak wygląda badanie przydatności kandydata do szkoły muzycznej.
Koncerty poprowadziły Pani Elwira Dąbrowska i Pani Dagmara Książek – Lisicka.
Uczniom akompaniowała Pani Aleksandra Sadowska. Wspomagali je również nauczyciele: Pani Maria Arkusz,
Pani Sara Ślemp, Pan Arkadiusz Baran oraz Pan Sławomir Pacholski.


17
Maj
2023
gratulacje

XXVII Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Zdzisławy Wojciechowskiej

Uczennica Katarzyna Pasternak z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej zdobyła dyplom uczestnictwa

 


10
Maj
2023
Gratulacje

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny V edycja "Opus 2023" 

Uczeń Aleksander Pacułt z klasy klarnetu Pani Sary Ślemp zdobył wyróżnienie

 


10
Maj
2023
Gratulacje

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny V edycja "Opus 2023" 

Uczennica Kornelia Serwin z klasy klarnetu Pani Sary Ślemp zdobyła III miejsce

 


10
Maj
2023
Gratulacje

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny V edycja "Opus 2023" 

Uczennica Julia Mosiądz z klasy fletu Aleksandra Olszewskiego zdobyła wyróżnienie

 


01
Maj
2023
Gratulacje

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "VIRTUOSO" 

Uczeń Aleksander Pacułt z klasy klarnetu Pani Sary Ślemp zdobył wyróżnienie II st.

 


01
Maj
2023
Gratulacje

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "VIRTUOSO" 

Uczeń Kacper Gaczorek z klasy klarnetu Pani Sary Ślemp zdobył wyróżnienie I st.

 


01
Maj
2023
Gratulacje

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "VIRTUOSO" 

Uczennica Kornelia Serwin z klasy klarnetu Pani Sary Ślemp zdobyła wyróżnienie II st.

 


27
Kwi
2023
Gratulacje

III Ogólnopolski Konkurs Klarnetowo-Saksofonowy "Klakson" 

Uczeń Filip Kluska z klasy saksofonu Pana Arkadiusza Barana zdobył II miejsce

 


25
Kwi
2023
Gratulacje

II Ogólnopolski Konkurs Cicadis 

Uczennica Alicja Chorąży z klasy gitary Pana Macieja Krupskiego zdobyła 1 nagrodę


21
Kwi
2023
I Szkolny Konkurs Etiud

21 kwietnia 2023 roku odbył się  w naszej szkole I Szkolny Konkurs Etiud. To skierowane do uczniów wszystkich
specjalności wydarzenie miało na celu zachęcić młodych adeptów sztuki muzycznej do większej i bardziej
wytężonej pracy nad trudnym gatunkiem muzycznym, jakim jest etiuda. Dało także możliwość występu
i uczestnictwa w zmaganiach konkursowych, ucząc w miłej i komfortowej atmosferze zasad zdrowej rywalizacji.
Do konkursu przystąpiło 40 uczniów, a złożone z nauczycieli naszej szkoły jury przydzieliło nagrody i wyróżnienia
w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkim nagrodzonym a także wszystkim uczestniczącym uczniom
w tym wydarzeniu – serdecznie gratulujemy, życząc sukcesów w kolejnych występach !

Nagrody zostaną rozdane podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.


21
Kwi
2023
Laureaci I Szkolnego Konkursu Etiud

GRUPA I

 

(Przyznano wyróżnienia)

Jan Luliński

Mikołaj Konik

Natalia Kurowska

Ryszard Paździorko

Kalina Tomzik

Rita Tomzik

Zofia Zaręba

 

Grupa II

I miejsce Hanna Tomzik

II miejsce Kornelia Kozieł

III miejsce- nie przyznano

2 Wyr. Nikodem Dec

Maja Placzek

 

Grupa III

I miejsce - nie przyzano

II miejsce Kacper Gaczorek

III miejsce Anna Drążek

Wyr. Nikola Leja

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim laureatom :)

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas Zakonczenia roku szkolnego w dniu 23.06.2023 r.

Serdecznie zapraszamy!

 


14
Kwi
2023
Gratulacje

III Ogólnopolski Konkurs "Co młodym w duszy gra?" 

Uczennica Katarzyna Pasternak z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej zdobyła II miejsce

 


02
Kwi
2023
Gratulacje

Festiwal Artystyczny Talenty 2023 

Uczeń Kacper Gaczorek zdobył nagrodę Talent 2023 w kategorii artystycznej muzyka

 

 

 


02
Kwi
2023
Gratulacje

Festiwal Artystyczny Talenty 2023 

Uczennica Julia Mosiądz zdobyła nagrodę Talent 2023 w kategorii artystycznej wokal

 


29
Mar
2023
Audycja sekcji fortepianu głównego

29 marca odbyła się druga w tym roku audycja sekcji fortepianu głównego, w której wzięło udział 26 wykonawców - w tym siedmioro uczniów klas pierwszych, dla których był to debiut sceniczny. Uczniów przygotowali pedagodzy: Pani Daria Iwańska, Pani Larisa Osowska, Pan Oleksy Vorobets, Pan Piotr Zagórski, oraz Pani Maria Arkusz - koordynatorka sekcji, która również poprowadziła to muzyczne spotkanie. Audycję zakończono wspólnymi zdjęciami. 


06
Mar
2023
Gratulacje


VI Festiwal i Konkurs Pianistyczny " PIANO E FORTE" 

Uczeń Jakub Bednarz z klasy fortepianu Pana Piotra Zagórskiego zdobył wyróżnienie I stopnia


17
Lut
2023
Koncert karnawałowy absolwentów

W piątek 17 lutego 2023 r. odbył się Karnawałowy Koncert Absolwentów w ramach Roku Jubileuszowego Dziesięciolecia
Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej.
W koncercie wziął udział gwiazdozbiór w skład którego weszli najmłodsi absolwenci szkoły, którzy w dalszym ciągu
kontynuują kształcenie muzyczne.

Natalia Frajkowska obecnie jest uczennicą Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej  II stopnia
im. Fryderyka Chopinaw Krakowie w klasie organów Pani Aleksandry Gawlik a jej nauczycielem
fortepianu jest Pan Wojciech Cieciora. 
Natalia Frajkowska wykonała Fantaisie improptu cis-moll op. 66 Fryderyka Chopina.

Franciszek Wolak kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie skrzypiec
Pani Kingi Bocheńskiej – Szostak. Franciszek Wolak wykonał Koncert G-dur op. 76 Charles-Auguste de Beriot
Przy fortepianie zasiadła Pani Aleksandra Sadowska

Julia Maciaś  kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie gitary
Pana Arkadiusza Polewaczyka. Julia Maciaś wykonała utwór„ Woven World”  – Andrew Yorka

Wiktoria Górny kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie gitary
Pana Mateusza Putra. Wiktoria Górny wykonała  utwór pt. „Bolero” Napoleona Coste

Magdalena Żmuda kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie śpiewu solowego
u Pana Witolda Wrony,wykonała utwór zatytułowany „Historia niesłychana pewnego Don Juana„ którego kompozytorem
jest  Daniel Francois Aubera.
Przy fortepianie towarzyszyła Magdalenie Pani Aleksandra Sadowska.

Karol Zawora kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie fortepianu
Pani Małgorzaty Pieniążek.W wykonaniu Karola Zawory usłyszeliśmy Poloneza b-moll Fryderyka Chopina

Magdalena Małecka kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie wiolonczeli
Pani Elżbiety Jopek. Magdalena Małecka wykonała utwór pt. -„Mazurka” op. 11, nr 3 David Poppera.
Przy fortepianie towarzyszył Magdalenie Pan Olek Vorobets.

Klara Wolak kontynuuje naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Wadowicach w klasie fortepianu
Pana Mateusza Krystiana.
Wykonała Nokturn B-dur John Field oraz Etiudę C-dur Hermanna Berensa.

Uczniowie którzy wystąpili są dowodem na to, że nasza szkoła artystyczna jedyna na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska
przynosi owoce. Kształci wspaniałych uczniów, którzy kontynuują naukę dalej i  aktywnie działają na rzecz upowszechniania
kultury muzycznej w naszym środowisku.

Na koniec Dyrektor Szkoły Bogusław Ciapa serdecznie podziękował wszystkim za udział w koncercie przekazując
wykonawcom przygotowane upominki.


02
Lut
2023
Dyskoteka Walentynkowa


29
Sty
2023
gratulacje

IV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu

Uczeń Krzysztof Czarniak z klasy fortepianu Pani Larisy Osowskiej zdobył III miejsce

 

 

 

 


17
Sty
2023
LAUREACI I Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kategoria solista

Grupa solowa A

2 I – Zofia Kosek - wiolonczela,

 Kornelia Serwin - klarnet

II – Szymon Żmuda – saksofon

2 III – Jakub Paleczny – trąbka,

Oskar Walczak – akordeon

3 Wyr. Klaudia Kowalczyk – gitara,

Karolina Żmuda – klarnet,

Mikołaj Konik – sakshorn

 

Grupa  solowa B

Nie przyznano miejsca I, II i III

2 Wyr.  – Klaudia Burkot – klarnet,

Aleksandra Fiołek – gitara

 

Grupa solowa C

I – nie przyznano

2 II – Jakub Bednarz – fortepian,

Krzysztof czarniak – fortepian

III – Alicja Chorąży – gitara

2 Wyr.  – Antoni Mentel – trąbka,

Martyna Porębska – gitara

Kategoria zespoły – grupa młodsza

I – nie przyznano

II – duet Kamila Fiołek, Aleksandra Fiołek

III – trio – Julia Czopek, Kornelia Serwin, Mikołaj Konik

2 wyr – duet - Zuzanna Czopp, Oskar Walczak

                Trio – Jakub Mirocha, Izabella Paleczna, Mikołaj Konik

Kategria zespoły – grupa starsza

2 I miejsca – trio – Katarzyna Pasternak, Kornelia Kozieł, Maria Pleti

                 Kwartet – Wiktoria Kurowska, Martyna Kurowska, Krzysztof Czarniak,  Katarzyna Pasternak

2 II miejsca – duet  gitarowy– Martyna Porębska, Alicja Chorąży

                Trio saksofonowe – Katarzyna Kurowska, Anna Drążek, Filip Kluska

III – nie przyznano

2 wyr.  – Kwartet – Martyna Porębska, Hubert Porębski, Katarzyna Kurowska, Jan Łuszczkiewicz

                Duet – Kornelia Mazuga, Kacper Gaczorek


12
Sty
2023
Gratulacje

 

 

X Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie

Uczennica Katarzyna Pasternak z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej 
otrzymała Dyplom Uczestnictwa

 

 

                        


12
Gru
2022
Gratulacje

 

 

I Ogólnopolski Konkurs "PIZZICATO"

Uczennica Katarzyna Pasternak z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej Laureatem III Nagrody