Osiągnięcia

 OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Międzyszkolny Konkurs

Skawińskie Konkursy Muzyczne "Moja muzyka jest we mnie 2017"

 (5 - 13.06.2017 r.)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce oraz zdobyła główną Nagrodę Grand Prix Osobowość Roku 2017
  • Uczennica Emilia Surówka (z klasy fortepianu Pani Joanny Zdebskiej) otrzymała wyróżnienie I-go stopnia
  • Uczennica Karolina Surówka (z klasy fortepianu Pani Joanny Zdebskiej) otrzymała wyróżnienie I-go stopnia
  • Uczennica Milena Moskała (z klasy fortepianu Pani Eweliny Dereń-Rogóż) otrzymała wyróżnienie III-go stopnia
  • Uczennica Weronika Malina (z klasy fortepianu Pani Eweliny Dereń-Rogóż) otrzymała wyróżnienie III-go stopnia

 

I Gorlicki Konkurs Instrumentów Dętych

(2.06.2017 r. Gorlice)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce
  • Pan Tomasz Skiba otrzymał wyróżnienie za wzorowe przygotowanie ucznia
  • Pani Tatsiana Yakubenia otrzymała wyróżnienie za akompaniament

 

 IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy

"Młody Polski Wiolonczelista"

(20.05.2017 r.)

  • Uczennica Zuzanna Pocztowska (z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej) otrzymała wyróżnienie

 

 I Ogólnopolski Konkurs Muzyczny pamięci Mieczysława Karłowicza

(12 - 13.05.2017 r. Kraków - Niepołomice)

  • Uczennica Aleksandra Pindel (z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek - Lisickiej) zdobyła III nagrodę

 

V Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej

(18 - 19.05.2017 r. Jabłonka)

  • Uczennica Kamila Łabędź (z klasy gitary Pana Rafała Baranowicza) zajęła II miejsce

 

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

Tańce Świata

(25 - 27.04.2017 r. Włocławek)

  • Uczennica Agata Serwin (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) zajęła IV miejsce

 

XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2017"

(21 - 23.04.2017 r. Kraków)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce
  • Uczeń Wiktor Porzycki (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) otrzymał wyróżnienie
  • Pan Tomasz Skiba otrzymał wyróżnienie za wzorowe przygotowanie ucznia
  • Pani Tatsiana Yakubenia otrzymała wyróżnienie za akompaniament

 

9 Concorso Internazionale Esecuzione Musicale "Giovani Musicisti" - Citta di Treviso

(31.03 - 3.04.2017 r. Treviso)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce

 

 II Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny

(22.03.2017 r. Kraków)

  • Uczennica Maja Mamcarczyk (z klasy fortepianu Pani Eweliny Dereń-Rogóż) otrzymała wyróżnienie
  • Uczeń Wojciech Wąsik (z klasy fortepianu Pani Eweliny Dereń-Rogóż) otrzymał wyróżnienie

 

I Małopolski Konkurs Skrzypcowy

(8 - 9.04.2017 r. Kalwaria Zebrzydowska)

  • Uczeń Franciszek Wolak (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) zdobył I miejsce
  • Uczennica Agata Serwin (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) zajęła II miejsce

 

V Dąbrowski Konkurs Gitarowy

(28 - 29.03.2017 r. Dąbrowa Górnicza)

  • Uczennica Kamila Łabędź (z klasy gitary Pana Rafała Baranowicza) zajęła I miejsce

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia

Region X Małopolski

(1 - 4.03.2017 r. Nowy Targ)

  • Wyróżniona uczennica: Zuzanna Zajda
  • Wyróżniony nauczyciel: Pan Tomasz Skiba
  • Wyróżnienie za akompaniament: Pani Tatsiana Yakubenia

 

Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec i altówki dla Szkół Muzycznych I stopnia

Region X Małopolski

(22 - 23.02.2017 r. Kraków)

  • Wyróżniona uczennica: Agata Serwin
  • Wyróżniony nauczyciel: Pan Błażej Kociuban
  • Wyróżnienie za akompaniament: Pani Agnieszka Lachcik

 

Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów klas gitary Szkół Muzycznych I stopnia

Region X Małopolski

(16 - 20.02.2017 r. Kraków)

  • Wyróżniona uczennica: Dominika Kocot
  • Wyróżniony nauczyciel: Pan Rafał Baranowicz

 

I Konkurs Saksofonowy "Za kotarą"

(27.01.2017 r. Sułkowice)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce oraz otrzymała Grand Prix Konkursu

 

 I Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Artyści na Zamku"

(20 - 22.01.2017 r. Sucha Beskidzka)

  • Uczennica Agata Serwin (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) zajęła I miejsce oraz otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego
  • Uczennica Wiktoria Spólnik (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) zajęła III miejsce
  • Uczeń Franciszek Wolak (z klasy skrzypiec Pana Błażeja Kociubana) otrzymał wyróżnienie oraz nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego
  • Uczennica Aleksandra Pindel (z klasy wiolonczeli Pani Dagmary Książek-Lisickiej) otrzymała wyróżnienie

 

VII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

(17.01.2017 r. Sułkowice)

  • Kwintet fletowy w składzie: Oliwia Wołek, Magdalena Łabędź, Hanna Mielecka, Magdalena Madoń, Małgorzata Madoń (z klasy fletu Pani Adrianny Mętel) otrzymał III nagrodę w kategorii "Szkoły ponadgimnazjalne i starsi - zespoły'.

 

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

(13 - 15.01.2017 r. Trzciana)

  • Uczeń Wojciech Wąsik (z klasy fortepianu Pani Eweliny Dereń-Rogóż) otrzymał wyróżnienie

 

XII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy

(6 - 9.12.2016 r. Przeworsk)

  • Uczennica Zuzanna Zajda (z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby) zajęła I miejsce oraz zdobyła główną nagrodę - saksofon sopranowy marki YANAGISAWA
  • Pani Tatsiana Yakubenia otrzymała dyplom za wyróżniający akompaniament

 

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


      

      

      

      

      

      

      


OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014-2015