Aktualności

10
Wrz
Odwołanie zajęć

W dniu jutrzejszym (tj. 11.09.2018 r.) zajęcia z Panią Elwirą Dąbrowską są odwołane.


06
Wrz
Plan zajęć chóru

Środa (sala nr 39)

15:55 - 17:30 kl. II c4, IV c6

 

Czwartek (sala nr 39) kl. III c4, IV c4, V c6, VI c6

16:30 - 17:15 I głos

17:15 - 18:45 II i III głos

 

Pierwsze zajęcia chóru z Panem Dyrektorem odbędą się 12.09.2018 r. (środa).


06
Wrz
Uwaga! Zmiana planu zajęć teoretycznych z Panią Joanną Rapacz

Poniedziałek (sala nr 39)

14:00 - 14:45 kształcenie słuchu kl. IV c6

14:50 - 15:35 kształcenie słuchu kl. V c6

15:40 - 16:25 kształcenie słuchu kl. VI c6

16:30 - 17:15 kształcenie słuchu kl. I c4

17:20 - 18:05 kształcenie słuchu kl. II c4

18:10 - 18:55 kształcenie słuchu kl. III c4

19:00 - 19:45 kształcenie słuchu kl. IV c4

 

Czwartek (sala nr 37)

14:50 - 15:35 kształcenie słuchu kl. V c6

15:40 - 16:25 audycje muzyczne kl. V c6

16:30 - 17:15 kształcenie słuchu kl. II c4

17:20 - 18:05 audycje muzyczne kl. II c4

18:10 - 18:55 kształcenie słuchu kl. IV c4

19:00 - 19:45 audycje muzyczne kl. IV c4

 

Piątek (sala nr 37)

14:20 - 15:05 kształcenie słuchu kl. IV c6

15:10 - 15:55 audycje muzyczne kl. IV c6

16:00 - 16:45 kształcenie słuchu kl. III c4

16:50 - 17:35 audycje muzyczne kl. III c4

17:40 - 18:25 kształcenie słuchu kl. VI c6

18:30 - 19:15 audycje muzyczne kl. VI c6

19:15 - 20:00 kształcenie słuchu kl. I c4

 

Pierwsze zajęcia z Panią Joanną Rapacz odbędą się 07.09.2018 r. (piątek).


04
Wrz
Zebranie rodziców

Zebranie rodziców

Na podstawie §6 Statutu Szkoły Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Regulaminu zasad działalności Rady Rodziców działającej przy Szkole Muzycznej I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej zapraszamy na pierwsze zebranie rodziców dzieci uczęszczających do szkoły muzycznej w dniu 10 września 2018 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej CKSiT.

Porządek zebrania:

  1. Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018.
  2. Powołanie komisji skrutacyjnej.
  3. Wybory do Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019.
  4. Ogłoszenie składu Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019.
  5. Program profilaktyczno-wychowawczy. Tworzenie i uchwalenie programu.
  6. List MEN do rodziców i opiekunów. Pytania i wnioski.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

Przewodniczący Rady Rodziców


31
Sie
Plan zajęć teoretycznych - Pani mgr Elwira Dąbrowska

Wtorek (sala nr 39)

13:45 - 14:30 kształcenie słuchu kl. II C6

14:35 - 15:20 kształcenie słuchu kl. I C6

15:25 - 16:10 kształcenie słuchu kl. III C6

Piątek (sala nr 38)

13:30 - 14:15 rytmika kl. II C6

14:20 - 15:05 kształcenie słuchu kl. II C6

15:10 - 15:55 rytmika kl. I C6

16:00 - 16:45 kształcenie słuchu kl. I C6

16:50 - 17:35 rytmika kl. III C6

17:40 - 18:25 kształcenie słuchu kl. III C6

 

Na zajęcia rytmiki bardzo proszę o strój gimnastyczny (biała koszulka, czarne getry/spodnie) i czarne baletki (można kupić w sklepie sportowym lub obuwniczym min. w Wadowicach na ul. Zatorskiej na samym dole, cena ok. 30 zł).

Na zajęcia kształcenia słuchu proszę o zeszyt nutowy, dwa ołówki 2B (miękkie) i gumkę do mazania. Jest możliwość kserowania kartek nutowych z dużą pięciolinią dla małych dzieci tak, aby powstał z nich zeszyt. Dzieci nie korzystają z żadnego podręcznika, po każdej lekcji otrzymują materiały, które należy wkleić do zeszytu.

Do zobaczenia,

Elwira Dąbrowska

Pierwsze zajęcia z Panią Elwirą Dąbrowską odbędą się 4.09.2018 r. (wtorek).

Uwaga - numery sal mogą ulec zmianie.


30
Sie
Spotkania z nauczycielami

mgr Bogusław Ciapa (zajęcia chóru w klasach IV-VI cyklu sześcioletniego, II-IV cyklu czteroletniego): -5.09.2018 r. (środa) o godz. 16:30 w sali nr 39 - spotkanie dla klas II c4, IV c6

-6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 16:30 w sali nr 39 - spotkanie dla klas III c4, IV c4, V c6, VI c6

mgr Joanna Rapacz (nauczyciel teorii w klasach I-IV cyklu czteroletniego, IV-VI cyklu sześcioletniego) - 6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali nr 39

mgr Elwira Dąbrowska (nauczyciel teorii w klasach I-III cyklu sześcioletniego) - pierwsze zajęcia odbędą się 4.09.2018 r. (zgodnie z planem)

mgr Błażej Kociuban – 3.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 38

mgr Daniel Czosnek – 3.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:30 w sali nr 36

mgr Aleksandra Sadowska – 3.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:30 w sali nr 40

lic. Sara Ślemp - 3.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 17:30 w sali nr 37

lic. Karol Mach – 3.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 17:30 w sali nr 37

lic. Daria Iwańska – 4.09.2018 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali nr 38

mgr Tomasz Skiba – 4.09.2018 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali nr 33

mgr Paweł Iwan – 5.09.2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali nr 32

mgr Elżbieta Jopek – 5.09.2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali nr 37

mgr Larisa Osowska – 5.09.2018 r. (środa) o godz. 15:00 w sali nr 38

mgr Piotr Skwara – 5.09.2018 r. (środa) o godz. 16:00 w sali nr 36

mgr Elżbieta Stawarska – 5.09.2018 r. (środa) o godz. 16:00 w sali nr 33

mgr Konrad Pisera - 5.09.2018 r. (środa) o godz. 18:00 w sali nr 38

mgr Maria Arkusz – 6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali nr 36

mgr Rafał Baranowicz – 6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali nr 33

mgr Katarzyna Sadok-Baranowicz – 6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali nr 32

mgr Dagmara Książek-Lisicka – 6.09.2018 r. (czwartek) o godz. 17:30 w sali nr 42

mgr Arkadiusz Polewaczyk – 7.09.2018 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali nr 36

mgr Żanetta Ostrowska – 7.09.2018 r. (piątek) o godz. 16:00 w sali nr 37

mgr Magdalena Lewandowska-Kadłuczka – 10.09.2018 r. (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali nr 32

Prosimy śledzić stronę - wkrótce zamieścimy plan zajęć teoretycznych.

Uwaga - numery sal mogą ulec zmianie.


28
Sie
Przydział uczniów w roku szkolnym 2018/2019

mgr Maria Arkusz  – fortepian

kl. I C6

Majka Radoń         

kl. III C6

Weronika Malina

Milena Moskała

kl. IV C6

Maja Mamcarczyk

kl. V C6

Wojciech Wąsik

kl. VI C6

Natalia Frajkowska

Rozalia Pleti

kl. I C4

Dawid Drzyzga

Tomasz Dura          

Karol Zawora

 

mgr Larisa Osowska - fortepian

kl. II C6

Helena Nogieć

kl. IV C6

Maja Kołacz

kl. V C6

Aleksandra Głowacz

Antonina Kwiecień

Emilia Surma

Nikola Zacharska

kl. I C4

Szymon Pomietło

kl. IV C4

Abigail Harrison

Nikola Ptaszek

 

mgr Rafał Baranowicz – gitara

kl. I C6

Zuzanna Ryłko

kl. II C6

Wiktor Moskwa

Aleksandra Surma

kl. IV C6

Martyna Moskała

Maja Podlipni

kl. V C6

Nikola Kita

Kamila Łabędź

kl. I C4

Kamila Dzidek

Martyna Opyrchał

 

mgr Daniel Czosnek - gitara

kl. II C4

Kinga Kowalczyk

kl. III C4

Jakub Bednarz

kl. IV C4

Mieszko Graczyk

Wiktoria Maryon

 

mgr Paweł Iwan - akordeon

kl. I C6

Jan Łuszczkiewicz

kl. II C6

Kornelia Mazuga

kl. VI C6

Natalia Ciepły

kl. III C4

Patrycja Mlost

Mateusz Ochman

kl. IV C4

Jakub Ochman

 

lic. Daria Iwańska - fortepian

kl. II C6

Milena Kaszycka

kl. III C6

Adrianna Filek

Klara Wolak

kl. IV C6

Jagoda Godawa

Mateusz Korzeniowski

Zuzanna Łukasiak

Anna Ofiarowicz

kl. VI C6

Emilia Chmielarz

Michał Moskała

kl. III C4

Jan Łukasiak

 

mgr Elżbieta Jopek – wiolonczela

kl. III C6

Zuzanna Dryndos

Filip Wicher

kl. IV C4

Karolina Kosek

 

mgr Błażej Kociuban – skrzypce

kl. I C6

Nadia Wicher

kl. II C6

Krzysztof Czarniak

Patrycja Kopka

kl. III C6

Nadia Pióro

kl. IV C6

Melania Gaura

Franciszek Wolak

kl. V C6

Marta Gębala

Maria Pindel

kl. VI C6

Maja Gielas

Izabela Malina

Agata Serwin

kl. I C4

Martyna Chotowicka

Zuzanna Szczyrbak

kl. II C4

Magdalena Szostek

 

mgr Dagmara Książek – Lisicka – wiolonczela

kl. I C6

Anna Ramęda

kl. II C6

Katarzyna Pasternak

Olga Wojnarowska

kl. IV C6

Magdalena Małecka

kl. I C4

Gabriela Dyjach

kl. II C4

Otylia Wojnarowska

 

mgr Magdalena Lewandowska – Kadłuczka – fortepian dodatkowy

kl. III C4

Jakub Bednarz

Anna Kucharczyk

Patrycja Mlost

Mateusz Ochman

Paulina Pitoń

Jakub Szlachetka

Michał Turaj

Natalia Tyrpa

Zuzanna Zborowska

kl. IV C4

Gabriela Studnicka

kl. V C6

Kamila Łabędź

Maria Pindel

Antonia Stradomska

kl. VI C6

Gabriela Pawlikowska

 

mgr Żanetta Ostrowska – fortepian dodatkowy

kl. V C6

Maria Bucka

Marta Gębala

Nikola Kita

Emilia Knapek

kl. VI C6

Natalia Ciepły

Maja Gielas

Izabela Malina

Agata Serwin

Filip Worwa

kl. IV C4

Mieszko Graczyk

Karolina Kosek

Wiktoria Maryon

Jakub Ochman

Wiktor Porzycki

 

mgr Konrad Pisera – trąbka

kl. I C6

Piotr Kręcigłowa

Igor Widlarz

kl. II C6

Radosław Mazur

kl. III C4

Michał Turaj

 

mgr Arkadiusz Polewaczyk – gitara

kl. I C6

Pola Ryłko

kl. IV C6

Wiktoria Górny

Julia Maciaś

kl. V C6

Antonia Stradomska

kl. VI C6

Gabriela Pawlikowska

kl. II C4

Patrycja Bogdał

kl. III C4

Natalia Tyrpa

Zuzanna Zborowska

 

Sara Ślemp - klarnet

kl. I C4

Julia Kubas

Katarzyna Dzidek

kl. IV C4

Gabriela Studnicka

kl. I C6

Aleksander Pacułt

 

mgr Tomasz Skiba – saksofon

kl. I C4

Magdalena Żmuda

kl. II C4

Franciszek Graczyk

Franciszek Turaj

kl. III C4

Anna Kucharczyk

Paulina Pitoń         

kl. IV C4

Wiktor Porzycki

 

mgr Piotr Skwara – gitara

kl. II C6

Oliwia Godawa

Aleksandra Guzdek          

Natalia Mróz          

kl. V C6

Maria Bucka

kl. II C4

Natalia Mazur

Aleksandra Waliczek

 

mgr Elżbieta Stawarska – skrzypce

kl. II C6

Martyna Kurowska

Wiktoria Kurowska

Karolina Ochman

kl. III C6

Karolina Gibas

Roksana Porębska

kl. VI C6

Filip Worwa

kl. II C4

Maja Błachut           

Przemysław Mazur

kl. III C4

Jakub Szlachetka

 

Katarzyna Sadok-Baranowicz - flet

kl. I C6

Julia Mosiądz

kl. II C6

Anna Wądolny

kl. V C6

Emilia Knapek

kl. I C4

Julia Janik

Aleksandra Wicher

kl. II C4

Weronika Klimowska

 

mgr Aleksandra Sadowska – fortepian

kl. III C4

Patryk Gronkowski

kl. VI C6

Natalia Zajda

 

lic. Karol Mach – gitara

kl. I C6

Filipiak Emilia

Frajkowski Karol

Gałkowska Daria

Mamcarczyk Lena

Motal Olivier         

Wąsik Michał

kl. I C4

Tyrpowicz Magdalena

Zwierz Martyna


27
Sie
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019


24
Sie
Lista osób zakwalifikowanych


02
Lip
Występ uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia na Dniach Kalwarii

23 czerwca 2018 r. już w wakacyjnych nastrojach uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia wystąpili podczas Dni Kalwarii, największej plenerowej imprezie miasta i gminy, której corocznie organizatorami są Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej i Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wystąpili:

  • Piotr Musiał (gitara): Jim Ferguson - Etiuda Jazzowa
  • Kamila Łabędź (gitara): Tatiana Stachak - Tango
  • Wojciech Ochman (saksofon): Andre Waignein - Jazz from 5 to 8
  • Duet: Zuzanna Zajda (saksofon) i Jakub Pawlikowski (fortepian): Pedro Hurralde - Pequena Czarda
  • Michał Turaj (trąbka): Marc-Antoine Charpentier - Te Deum
  • Agata Serwin (skrzypce): Jan Sebastian Bach/Charles Gounod - Ave Maria
  • Franciszek Wolak (skrzypce): Ludwig van Beethoven - Menuet G-dur
  • Michał Moskała (fortepian): Richard Clayderman - Mariage d'amour
  • Emilia Surma (fortepian): Balys Dvarionas - Temat z wakacjami