Aktualności

24
Mar
Odwołane zajęcia

Zajęcia z Panią mgr Joanną Fikas są odwołane do dnia 27.03.2017 r.


20
Mar
I Małopolski Konkurs Skrzypcowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Małopolskim Konkursie Skrzypcowym!

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce Konkurs.


09
Mar
Wyróżnieni :)

W dniach 1-4.03.2017 r. w Szkole Muzycznej I i II st. im. F Chopina w Nowym Targu odbyły się Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Instrumentów Dętych Drewnianych.

Przesłuchania oceniało Jury w składzie:

prof. Romuald Gołębiewski - przewodniczący - Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie

ad. Roman Widaszek - Akademia Muzyczna w Katowicach

dr Rafał Rachwał - Akademia Muzyczna w Poznaniu

Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Zajda z klasy saksofonu Pana mgr Tomasza Skiby.

Zuzia otrzymała wyróżnienie CEA zdobywając maksymalną ilość 25 punktów. Wyróżnienie za przygotowanie uczennicy otrzymał również Pan mgr Tomasz Skiba. Pani Tatsiana Yakubenia, która towarzyszyła Zuzi przy fortepianie także otrzymała wyróżnienie za akompaniament. Warto dodać, iż Zuzia była jedną z 4 osób spośród 310 uczestników, która zdobyła maksymalną ilość punktów. :)

 

Serdeczne gratulacje! :)


08
Mar
Wyróżnienie na Przesłuchaniach CEA - skrzypce

W dniach 22-23 lutego 2017r. w Krakowie odbyły się Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas skrzypiec i altówki dla Szkół Muzycznych I stopnia Regionu X małopolskiego i świętokrzyskiego.

Spośród aż 180 uczniów biorących udział w Przesłuchaniach, wyróżnionych zostało 13 uczestników, w tym uczennica Naszej szkoły Agata Serwin z IV klasy cyklu sześcioletniego!

Wyróżnienie otrzymali również Pan mgr Błażej Kociuban za wyróżniające przygotowanie swojej uczennicy oraz Pani mgr Agnieszka Lachcik za wyróżniający akompaniament.

Gratulacje! :)


08
Mar
Przesłuchania Regionalne CEA - Gitary

W dniach 16-20 lutego 2017r. w Państwowej Szkole Ogólnokształcącej  odbyły się Przesłuchania Regionalne Centrum Edukacji Artystycznej Regionu X Małopolskiego dla uczniów klas gitary Szkół Muzycznych I stopnia.

Wyróżnienie oraz najwyższą ilość punktów otrzymała uczennica Naszej szkoły z III klasy cyklu czteroletniego Dominika Kocot :)

Dyplom wyróżniący uzyskał również nauczyciel prowadzący - Pan mgr Rafał Baranowicz za wyróżniające przygotowanie swojej uczennicy. :)

Serdecznie gratulujemy! :)


22
Lut
Próba chóru

! HALO ! HALO !

CHÓR

PRÓBA W PIĄTEK 24.02.2017r.

O GODZ.: 16:00

W SALI NR 39

Do zobaczenia! Pani Elwira Dąbrowska


20
Lut
Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Szkoła Muzyczna I stopnia w Kalwarii Zebrzydowskiej

ma zaszczyt zaprosić

wszystkie Babcie oraz Dziadków

na kolejny Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

w wykonaniu Uczniów i Nauczycieli

Szkoły Muzycznej I stopnia

dnia 24.02.2017 roku o godz. 17:00

w sali CKSiT


01
Lut
Zwycięstwo Zuzanny Zajdy w I Konkursie Saksofonowym "Za kotarą"

W dniu 27.01.2017r. w Szkole Muzycznej I stopnia w Sułkowicach odbył się I Konkurs Saksofonowy "Za kotarą".

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas saksofonu z różnych zakątków Polski. Zmagania konkursowe oceniało Jury złożone z nauczycieli szkół muzycznych I i II stopnia.

Naszą Szkołę reprezentowała Zuzanna Zajda z klasy saksofonu Pana mgr Tomasza Skiby. Zuzia zdobyła           I miejsce w swojej kategorii oraz Grand Prix Konkursu. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia.

Serdeczne gratulacje!


01
Lut
"I Katowicki Meeting Saksofonowy"

W dniach 23-24.01.2017r. na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach odbył się "I Katowicki Meeting Saksofonowy". Podczas Meetingu odbyły się warsztaty z prof. Conservatoire a Rayonnement Regional de Versailles - Vincent David.

W warsztatach brali udział uczniowie Uczniowie Naszej Szkoły z klasy Pana mgr Tomasza Skiby: Zuzanna Zajda oraz Wiktor Porzycki.

Zuzia została także zaproszona przez Organizatorów do wzięcia udziału w "Estradzie Młodych", która odbyła się podczas drugiego dnia Meetingu. Na Koncercie zagrali wybrani uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia z całej Polski. Zuzia wykonała "Arię" - Eugenne Bozza. Przy fortepianie towarzyszyła Zuzi Pani Tatsiana Yakubenia.


31
Sty
"Młodzi Artyści na Zamku"

W dniach 20-22 stycznia 2017 roku odbył się I Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej. W konkursie brały udział trzy osoby z klasy skrzypiec Pana mgr Błażeja Kociubana. W grupie najstarszej, I miejsce i nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego otrzymała Agata Serwin, a III nagrodę - Wiktoria Spólnik. Wyróżnienie i nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego w II grupie wiekowej wywalczył Franciszek Wolak.

Gratulujemy wielkiego sukcesu nauczycielowi, uczniom i rodzicom!