Aktualności

23
Maj
II miejsce Kamili Łabędź

W dniach 18-19 maja 2017 r. odbył się V Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Jabłonce. W młodszej grupie wiekowej zaprezentowało się niemal 50 uczestników. Uczennica Naszej szkoły - Kamila Łabędź z klasy Pana mgr Rafała Baranowicza zdobyła 2 miejsce :)

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)


23
Maj
Próba chóru

Próba chóru przed Koncertem z okazji Dnia Matki w piątek (26.05) od godz.: 15:15 do 16:10.

W niedzielę (28.05) zbiórka w Sanktuarium o godz.: 19:20.

Pełna mobilizacja! ;)

 

 


15
Maj
Informacja

Drodzy uczniowie,

prosimy o korzystanie z szatni znajdującej się obok sali nr 29.


12
Maj
Koncert z okazji Dnia Matki


04
Maj
Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018


04
Maj
Koncert fletowy

19 kwietnia 2017 roku w Klasztorze oo. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej odbył się Koncert poświęcony śp. Panu Dyrektorowi Zbigniewowi Czarniakowi. Na Koncercie wystąpiły flecistki z Naszej Szkoły, Pani Adrianna Mętel - flecistka oraz Pan Adrian Nowak - harfista.

Inicjatywa Koncertu powstała w wyniku dużych postępów dziewczyn i chęci zaprezentowania tych umiejętności publiczności. Uczennice wykonały swoje popisowe utwory oraz zespoły kameralne. Przy fortepianie towarzyszła uczniom Pani Aleksandra Sadowska. Ogromną atrakcją był występ Pana Adriana Nowaka - harfisty, studiującego obecnie na Akademii Muzycznej w Krakowie oraz na Kunstuniversitat Graz w Austrii. Wspólnie z Panią Adrianną Mętel wykonali piękne utwory w duecie na flet i harfę. Zwieńczeniem Koncertu był występ chóru fletowego, który wykonał trudny, ale bardzo okazały utwór "Sleep" Erica Whitacre na 10 fletów.

Trzeba przyznać, że Koncert był naprawdę niesamowity. Każdy, kto przyszedł, usłyszał wszystko, co artyści chcieli przekazać. Nie trzeba było słów ani zapowiedzi. Muzyka tworzyła słowa, a barwa fletów czy harfy idealnie wkomponowały się w nastrój. Było magicznie i dostojnie.


28
Kwi
Weekend majowy

Informujemy, że 2 maja 2017 r. (wtorek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.


24
Kwi
XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter"

W dniach 21-23.04.2017 r. w Szkole Muzycznej I stopnia im. Stanisławia Wiechowicza w Krakowie odbył się XI Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter".

186 uczestników z całej Polski oceniali Jury w składzie:

mgr Krzysztof Kawula - flet

dr hab. Piotr Lato - klarnet

mgr Tomasz Gmyrek - saksofon

dr hab. Wacław Mulak - trąbka

dr Tomasz Stolarczyk - puzon

Naszą szkołę reprezentowali Zuzanna Zajda oraz Wiktor Porzycki z klasy saksofonu Pana Tomasza Skiby.

Zuzanna Zajda zdobyła I miejsce, Wiktor otrzymał wyróżnienie. Zuzi przy fortepianie towarzyszyła Pani Tatsiana Yakubenia, która również otrzymała wyróżnienie za akompaniament, natomiast Wiktorowi akompaniowała Pani Olga Piotrowska.

Wyróżnienie za wzorowe przygotowanie ucznia otrzymał również Pan Tomasz Skiba.

 

Gratulacje! :)


11
Kwi
Zapraszamy


10
Kwi
Zwycięstwo Naszych skrzypków :)

W dniach 8-9 kwietnia 2017 roku w Naszej szkole odbył się I Małopolski Skrzypcowy. W Konkursie udział wzięło ponad 60 uczestników z różnych zakątków małopolski.

Uczniowie z klasy Pana mgr Błażeja Kociubana - Franciszek Wolak i Agata Serwin wywalczyli miejsca na podium. Franciszek zdobył I miejsce w pierwszej grupie wiekowej, natomiast Agata zajęła II miejsce w drugiej grupie wiekowej. Przy fortepianie towarzyszyła uczniom Pani mgr Olga Piotrowska.

 

Serdecznie gratulujemy! :)